2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Starołęka
ALUPLAST         Dział Personalny
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik magazynu NAGRADOWICE Aluplast Bezpośrednio

Wynagrodzenie

6 250 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Starołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Opis

o.o.

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie. Ponad 30% naszych Pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat.

Obecnie poszukujemy na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU - NAGRADOWICE

Twój zakres obowiązków

  • kompletujesz zamówienia dla klientów zgodnie zamówieniem, praca ze skanerem

  • przygotowujesz towar do wysyłki zgodnie z procedurami

  • kontrolujesz jakościowo i ilościowo towar na hali

  • uczestniczysz w inwenturach

  • przyjmujesz dostawy

Nasze wymagania

  • masz już doświadczenie na podobnym stanowisku

  • jesteś gotowy do pracy w systemie 3 zmianowym

  • dokładnie i rzetelnie wykonujesz swoje zadania

  • dobrze znasz branżę stolarki PVC ( profili okiennych)

Mile widziane

  • uprawnienia i doświadczenie do posługiwania się wózkiem widłowym (uprawnienia II WJO)

  • znajomość systemu magazynowego Comarch

Szukasz dobrej pracy na stałe? Sprawdź nas. Oferujemy:

  • długofalową współpracę i stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • transport pracowniczy

  • kartę lunchową

  • przyjazną atmosferę

  • możliwość przystąpienia do opieki medycznej oraz objęcia opieką członków rodziny

  • możliwość korzystania z karty Multisport po okresie próbnym

Stawiasz na rozwój, stabilność i miłą atmosferę pracy? Dołącz do naszego zespołu!

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku "APLIKUJ"

Stawiasz na rozwój, stabilność i miłą atmosferę pracy? Dołącz do naszego zespołu

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

W razie pytań dzwoń 79*****48

Przesłanie aplikacji będzie oznaczać, że wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przez Aluplast Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na w/w stanowisko.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Starołęka
ID: 741790033