2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Moszna-Parcela
Dodane Dzisiaj o 14:10

Pracownik magazynu - Moszna-Parcela

Lokalizacja

Moszna-Parcela

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Dla naszego klienta - producenta narzędzi elektrycznych i spalinowych, poszukujemy pracowników magazynowych do prac związanych z kompletacją zamówień.

Obowiązki:

  • Kompletacja zamówień,

  • Przygotowywanie towarów do wysyłki,

  • Przyjmowanie dostaw,

  • Układanie towarów na regałach,

  • Inwentaryzacja towarów,

  • Inne prace magazynowe.

Wymagania:

  • Sumienność,

  • Zaangażowanie,

  • Dyspozycyjność,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Premię roczną, jubileuszową,

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asistwork sp. z o. o., („ADO”), adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław.Może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonym przez ADO inspektorem ochrony danych pod adresem email: awgAasistnet.pl.  Podane przez Panią/Pana dane osobowe przez nas przetwarzane w celu przeprowadzania procesu rekrutacyjnego dotyczącego stanowiska na które Pan/Pani aplikuje (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b RODO). Pani/Pana dane mogą być także przetwarzane w związku z innymi rekrutacjami prowadzonymi przez ADO, pod warunkiem, że wyrazi Pani/Pan na to zgodę.Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 poz. 1320) jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Podanie danych w szerszym, nieokreślonym przepisami prawa, zakresie jest dobrowolne.Pozostałe podane przez Panią/Pana dane przetwarzane będą na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. Podanie danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa zostanie potraktowane przez ADO jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO oraz art. 9 ust.2 lit. a RODO (w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii).W zakresie w jakim Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody, może Pani/Pan cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Moszna-Parcela,

Mazowieckie

Mazowieckie, Moszna-Parcela
ID: 910582991