2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Rzgów
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik magazynu - magazynier

Wynagrodzenie

4 800 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzgów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Zakres obowiązków:

  • Obsługa dostaw – rozładunek i załadunek towaru

  • Kompletacja towaru do wysyłki zgodnie ze specyfikacją (pakowanie paczek i palet)

  • Kontrola stanu i czystości magazynu

  • Dbanie o powierzony sprzęt

  • Współpraca z innymi działami w firmie

  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Z uwagi na charakter pracy poszukujemy mężczyzny. Dojazd do zakładu pracy możliwy wyłącznie transportem własnym

Aby otrzymać więcej szczegółów proszę kontaktować się pod numerem +48**********82

Lokalizacja

Rzgów,

Łódzkie

Łódzkie, Rzgów
ID: 909674696