2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Radom
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu, Magazynier

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wiodący dostawca i serwisant automatów vendingowych, ekspresów do kawy oraz dystrybutorów do wody poszukuje osób na stanowisko

Pracownik Magazynu

TWOJA ROLA I OBOWIĄZKI:

  • odbiór i przewóz towaru

  • przyjmowanie towaru na magazyn zgodnie z opracowaną procedurą

  • przeprowadzenie kontroli ilościowej i jakościowej dostaw

  • właściwe oznakowanie przyjmowanej partii towaru

  • właściwe składowanie i postępowanie z towarem w magazynie gwarantujące zachowanie charakterystyki jakościowej towaru

  • Obsługa skanera,

  • Dbanie o porządek na magazynie

NASZE OCZEKIWANIA:

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe (mile widziane)

  • dbałość o powierzone materiały, narzędzia

  • samodzielność, wykazywanie inicjatywy, umiejętność pracy w zespole

  • znajomość obsługi komputera

  • dyspozycyjność

  • odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kat. B.

CO OFERUJEMY:

  •  stabilne warunki zatrudnienia

  • przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy oraz stałe wsparcie w trakcie pracy

  •  przyjazną atmosferę oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników

  •  pyszną kawę wypalaną na miejscu

Aplikacje prosimy przesłać przez portal.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko „Pracownik Magazynu” przez A4V Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu 26-600, przy ul. Inwestycyjnej 2,

zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119,str. 1-88)”.

Zgodnie z tym rozporządzeniem, w przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte bez powiadamiania osoby, której dane dotyczą.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 624437608