2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podlaskie
  5. Prace magazynowe - Białystok
  6. Prace magazynowe - Antoniuk
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik magazynu leków

Lokalizacja

Białystok, Antoniuk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Pharmalink spółka należąca do Pelion S.A.* jest wyspecjalizowanym operatorem logistycznym świadczącym usługi w zakresie zarządzania, obsługi magazynowej i dystrybucji leków w branży farmaceutycznej.

Zakres obowiązków

  • Przyjęcie dostaw;

  • Kompletacja zleceń wg dokumentu WZ;

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej;

  • Praca w systemie 2 zmianowym 4-12 oraz 11-19;

  • Postępowanie według standardów i procedur obowiązujących w firmie;

  • Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Nasze wymagania:

  • Umiejętności pracy w zespole;

  • Dokładności, sumienności i rzetelności;

  • Dyspozycyjności do pracy 2-zmianowej;

  • Umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Cykl szkoleń przygotowujących do pracy;

  • Opiekę medyczną;

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego;

  • Dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę);

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego.

Dodatkowe benefity:

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi;

  • Spotkania integracyjne;

  • Kawa/herbata

  • Parking dla pracowników;

  • Dofinansowania do wypoczynku;

  • Wyprawka dla dziecka

* Pelion S.A. to jedna z największych firm działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Pelion S.A. obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności realizowanymi odpowiednio przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. i Pharmapoint S.A. – sprzedaż hurtowa, Urtica i Pharmalink– zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne, DOZ S.A., Natura sp. z o. o., Limedika, Gintarine Vaistine i Norfos Vaistine – sprzedaż detaliczna oraz liczne spółki działalności pozostałej.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Antoniuk
ID: 857219052