2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Gorzyczki
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik magazynu – lekka praca dla każdego, system jednozmianowy

Lokalizacja

Gorzyczki

Pełny etat

Zadania:
  • Etykietowanie regałów zgodnie z wytycznymi
  • Oznaczenie przestrzeni magazynowej
  • Testowanie, sortowanie i układanie produktów na półkach
Wymagania:
  • Chęci do pracy
  • Mile widziana znajomość elektronarzędzi (wkrętarka)
  • Dyspozycyjność do końca czerwca (z możliwością kontynuacji dalszej współpracy)
Oferta:
  • Przyjazna atmosfera i dobre warunki pracy
  • Praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (godziny pracy 8:00-16:00)
  • Rozpoczęcie pracy od zaraz
  • Stawka godzinowa – 30 zł brutto/h (w przypadku uczniów/studentów stawka brutto=netto)
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Bezstresowa, sprawna rekrutacja i wdrożenie do pracy – wsparcie ze strony konsultanta Manpower podczas rekrutacji
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzyczki,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Gorzyczki
ID: 912165859