2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Krosino
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik magazynu, kontroler jakości po obróbce na automatach CNC

Lokalizacja

Krosino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukuję osoby do pracy w magazynie. Praca z metalowymi elementami wykonanymi na obrabiarkach CNC

Opis stanowiska:

  • obsługa sztaplarki paletowej, paleciaka

  • przyjecie euro palet i rozłożenie dostaw

  • wprowadzanie danych do komputera

  • obsługa przyrządów pomiarowych (suwmiarki, mikrometry itp) po ewentualnym szkoleniu

  • kontrola jakościowa po ewentualnym szkoleniu

  • wydanie i załadunek euro palet

Profil kandydata:

  • chęć do pracy i do rozwoju

  • dokładność, sumienność

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera i programów MS office.

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy kat. B,

Wysokość wynagrodzenia uzależniona od doświadczenia i chęci do rozwoju.

Lokalizacja

Krosino,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Krosino
ID: 910746210