2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Abramowice Prywatne
Dodane 26 maja 2024

Pracownik magazynu Kompania Dystrybucyjna Tedi Lublin

Lokalizacja

Abramowice Prywatne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów w branży FMCG w kraju, działającym na rynku od ponad 30 lat. Posiadamy 11 centrów logistycznych z własną flotą. Stawiamy na rozwój tworząc wyższy poziom dystrybucji.

Jeśli jesteś osobą pracowitą, odpowiedzialną i zorganizowaną, gotową na podjęcie pracy w trybie zmianowym, zgłoś się do nas.

OPIS STANOWISKA:

·         przyjmowanie dostaw,

·         weryfikacja ilościowa i jakościowa zamówień od dostawców,

·         rozładunek towaru na magazynie,

·         przygotowywanie towaru zgodnie z zamówieniami ,

·         udział w inwentaryzacjach,

·         wykonywanie powierzonych zadań,

·         dbanie o porządek w miejscu pracy,

WYMAGANIA:

·         doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),

·         uprawnienia UDT na wózki widłowe (mile widziane),

·         zaangażowanie, dokładność i odpowiedzialność,

·         dobra organizacja czasu pracy,

·         wysoka kultura osobista i cierpliwość,

·         umiejętność pracy w zespole,

OFERUJEMY:

·         szkolenie w zakresie powierzonych obowiązków,

·         pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·         stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz system premiowy

·         pracę zmianową,

·         możliwość rozwoju wewnątrz grupy

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Abramowice Prywatne,

Lubelskie

Lubelskie, Abramowice Prywatne
ID: 920923092