2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Tarczyn
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik magazynu, Grzędy

Wynagrodzenie

5 000 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię pracownika do obsługi sklep-magazyn, (tylko mężczyzna) ,sklep stacjonarny.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej ,między magazynowej

  • przyjmowanie dostaw,

  • kontrola przygotowanego towaru do wysyłki paczki, palety

  • prowadzenie ewidencji materiałów i kontroli stanu faktycznego magazynu

  • mile widziana znajomość programu WAPRO MAG, i pakietu office,

  • praca w godzinach 8-16

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ,lub kontakt telefoniczny 60*******74

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Tarczyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Tarczyn
ID: 734041670