2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Ozorków
Dodane 07 maja 2024

Pracownik magazynu 2 zmiany 6-14, 14-22

Lokalizacja

Ozorków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma EMS Elektro Metall Spezialprodukte Polska Sp. z o.o. należąca do międzynarodowej grupy EMS Elektro Metall Schwanenmühle GmbH zajmuje się produkcją przewodów elektrycznych, detali z miedzi, podzespołów dla branży energii odnawialnej oraz motoryzacyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy magazyniera.

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw wraz z kontrolą jakościową i ilościową

  • Rozmieszczenie towaru w strefach magazynowych

  • Utrzymywanie ładu i porządku w magazynie

  • Wydawanie surowca na produkcję

    Nasze wymagania

  • umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność

  • dokładność, dbałość o detale,

  • uprawnienia na wózek widłowy

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

    To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie oraz dodatki

  • Rozwój zawodowy

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie i zdrowie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone, paczki dla dzieci, premie świąteczne)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv poprzez kliknięcie w Aplikuj.

Lokalizacja

Ozorków,

Łódzkie

Łódzkie, Ozorków
ID: 852951437