2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Józefów
  6. Prace magazynowe - Michalin
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik magazynu firmy kosmetycznej

Lokalizacja

Józefów, Michalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma kosmetyczna zatrudni pracownika do magazynu. Miejsce pracy Józefów - Michalin. Umowa zlecenie, później o pracę.

Praca fizyczna na jedną zmianę w godzinach 6-14, 14-22. Mile widziane doświadczenie.

Wymagania:

  • Uczciwość

  • Odpowiedzialność

  • Pracowitość

  • Dokładność

  • Obowiązkowość

  • Zdolność samoorganizacji pracy

  • Prawo jazdy kategorii B

Obowiązki:

  • Załadunek i rozładunek towaru

  • Przyjmowanie i segregacja towaru

  • Przygotowywanie paczek do wysyłki wg. zamówienia

  • Rozkładanie towaru na półki

  • Inwentaryzacje

  • Dbanie o porządek

Klauzula zgody umieszczana na CV

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (dalej RODO) informujemy, iż:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Bell Sp. z o.o. z siedzibą w Józefowie (05-410), ul. Graniczna 79G, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XVI Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS 0000007130, NIP 53*****581, REGON 016345844.

Państwa dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek, zainteresowania) przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, którą Państwo wyraziliście wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i nie podanie ich nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Macie Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrazili Państwo zgodę) do innego administratora danych. Macie Państwo, także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Państwa zgody przed jej cofnięciem.

Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia rekrutacji, a gdy wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy.

Do Państwa danych osobowych mogą mieć dostęp dostawcy usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcy systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcy usług IT takich jak hosting oraz dostawcy systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Państwa danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefów, Michalin
ID: 615994622