2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podlaskie
  5. Prace magazynowe - Bielsk Podlaski
Hanbud
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik magazynu - dział załadunku

Lokalizacja

Bielsk Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Hanbud jest czołowym producentem wyrobów stalowych w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji blachodachówek, paneli dachowych, blach trapezowych, rur spawanych oraz profili do suchej zabudowy. Hanbud z powodzeniem eksportuje swoje produkty do krajów ościennych jak również na południe Europy. Z ofertą firmy można zapoznać się na stronach www.hanbud-dachy.pl.

W związku z zapotrzebowaniem poszukujemy osoby, która wspólnie z nami będzie brała udział w realizacji działań na stanowisku:

PRACOWNIK MAGAZYNU - DZIAŁ ZAŁADUNKU

MIEJSCE PRACY: BIELSK PODLASKI

MODEL PRACY: PRACA STACJONARNA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompletowanie zamówień do załadunku

  • Załadunek i rozładunek towaru na placu firmy

  • Dbanie i utrzymywanie porządku na placu załadunkowym

  • Kontrola ilościowa i jakościowa ładowanych towarów

  • Zapewnienie sprawnego i bezpiecznego przepływu towarów

WYMAGANIA:

  • Mile widziane - uprawnienia do obsługi wózka widłowego -UDT

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Motywacja do pracy

  • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Motywujący system wynagrodzeń uzależniony od wyników

  • Szkolenia i coaching podnoszące kwalifikacje

  • Pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej

  • Prywatną opiekę medyczną po roku od momentu zatrudnienia

  • Świadczenia świąteczne

  • Dofinansowanie pakietu Medicover Sport

  • Dodatek stażowy

  • Dofinansowanie do posiłków w pracy

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Lokalizacja

Bielsk Podlaski,

Podlaskie

Podlaskie, Bielsk Podlaski
ID: 791100621