2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Łozienica
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik magazynu - dział Sort

Lokalizacja

Łozienica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Hultafors Group oferuje marki Snickers Workwear, Hultafors, W.steps, Solid Gear, Hellberg Safety oraz Johnson Level. Razem składają się one na wyjątkową rodzinę produktów dedykowanych zawodowym rzemieślnikom. Hultafors Group gromadzi marki premium, których artykuły dają fachowcom wiodące rozwiązania z zakresu funkcjonalności, bezpieczeństwa, ochrony i ogólnej wydajności.

Hultafors Group jest reprezentowana na wszystkich największych rynkach europejskich i posiada własne oddziały na najważniejszych z nich. Jest własnością holdingu Investment AB Latour, a jej centrala mieści się w Hultafors, pod Göteborgiem. Do naszego Centrum Dystrybucyjnego zlokalizowanego w Goleniowskim Parku Przemysłowym (Łozienica) poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik magazynu logistycznego – dział Sort

Oferujemy:

  • Stałą pracę na podstawie umowy o pracę;

  • Premię miesięczną zależną od wyników;

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonych kolegów;

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi (pierwszy w Polsce automatyczny system magazynowania i kompletacji AutoStore);

Oczekujemy:

  • Podstawowej obsługi komputera i MS Excel;

  • Uprawnień na wózki jezdniowe (UDT);

  • Elastyczności (praca na dwie zmiany);

  • Umiejetności pracy w zespole i pod presją czasu;

  • Doświadczenia w pracy magazynowej;

  • Dokładności.

Obowiązki:

  • Kontrola poprawności wysyłek zleceń magazynowych;

  • Załadunek palet/paczek z towarem na auta ciężarowe;

  • Sortowanie przesyłek na odpowiednie kierunki / kraje;

  • Wypełnianie dokumentacji transportowej;

  • Bezpośredni kontakt z biurem logistyki w sprawach transportu towarów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łozienica,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Łozienica
ID: 909464927