2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Tarnowskie Góry
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu Części Zamiennych w serwisie samochodowym

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska pracy

Obsługa klienta magazynu części zamiennych i serwisu, prace magazynowe, przygotowanie towaru do wysyłki, odbiór / wydawanie towaru, dbanie o porządek w magazynie, prowadzenie dokumentacji magazynowej,

Wymagania:

•         doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej,

•         wykształcenie minimum średnie,

•         umiejętność pracy w zespole,

•         dobra organizacja pracy własnej,

•         skrupulatność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

•         dobór części, akcesoriów dla Klientów serwisujących auta

Oferujemy

•         umowę o pracę

•         pracę w profesjonalnym zespole i serwisie o wieloletniej tradycji

•         niezbędne narzędzia pracy

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 911286944