2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Bemowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik magazynu (części samochodowe, Warszawa Bemowo)

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

iParto Sp. z o.o. - właściciel sklepu www.iParts.pl oraz www.Ucando.pl - krajowy lider e-commerce w branży motoryzacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Warszawa (Bemowo/Chrzanów), ul. Szeligowska

Nowozatrudniona osoba dołączy do zespołu obsługi magazynu sklepu internetowego i będzie odpowiedzialna za rzetelną realizację prac magazynowo-logistycznych.

Obowiązki:

• przyjmowanie i sprawdzanie dostaw,

• kompletacja zamówień,

• pakowanie paczek,

• utrzymywanie porządku w magazynie.

Wymagania:

• podstawowa umiejętność obsługi komputera,

• rzetelność i motywacja do pracy,

• niekaralność,

• doświadczenie w pracy w magazynie będzie istotnym atutem,

• mile widziani studenci wieczorowi i zaoczni

Oferujemy:

• bardzo dobre warunki zatrudnienia i płacy,

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• realne możliwości rozwoju i awansu oraz stabilnej pracy z możliwością przejścia na umowę o pracę.

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 246564139