2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Grunwald
Dodane 20 maja 2024

Pracownik magazynu | CEVA | €14,37 - €28,47 | HOLANDIA

Wynagrodzenie

13 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja online

Opis

CEVA:

Poszukuje pracowników na stanowisko:

  • orderpicker na magazynie z odzieżą luksusowych marek Tommy Hilfiger i Calvin Klein.

  • oraz na inne magazyny tej samej firmy

Zakres obowiązków:

  • orderpicking

  • przyjmowanie i wydawanie zamówień (inbound/outbound)

  • czynności VAS (monogramowanie, etykietowanie, pakowanie)

  • układanie produktów w pudełka

  • zgłaszanie ewentualnych wad/uszkodzeń

Godziny pracy:

  • 06:00-15:00

  • 15:00-24:00 (8h dziennie)

  • praca od poniedziałku do piątku + możliwość nadgodzin w weekend

Wynagrodzenie:

  • €13,27 brutto/h – 07:00 - 21:00

  • €17,91 brutto/h – 135% - 21:00 - 00:00

  • €19,24 brutto/h – 145% - 00:00 - 06:00

  • €19,90 brutto/h - nadgodziny i praca w sobotę

  • €26,54 brutto/h - praca w niedziele

NIE MA WIEKÓWKI!

Oferujemy:

  • dodatek urlopowy: 10,87% – € 3165.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )

  • dodatek wakacyjny: 8,33 % – € 2425.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )

  • cotygodniowe wypłaty !

  • kontrakt holenderski

  • nadgodziny 130% -150%

  • dostęp do aplikacji w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin

  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów którzy będą Cię wspierać przez cały okres zatrudnienia

  • pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi do naszego biura!

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

  • € 125 tyg – zakwaterowanie

  • € 36,47 tyg – ubezpieczenie

Proszę wysłać aktualne CV w języku angielskim, z informacją od kiedy kandydat jest chętny do pracy, jeśli jest więcej chętnych osób proszę dodac CV wszystkich kandydatów !

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 877123779