2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Dąbie
Dodane 26 kwietnia 2024

pracownik magazynu

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa GARO dba o swój ciągły rozwój i nieustanne rozszerzanie horyzontów biznesowych. Posiadamy oddziały w Szwecji, Norwegii, Finlandii oraz Irlandii. Od 1996 roku jesteśmy obecni również w Polsce. Zajmujemy się produkcją osprzętu elektroinstalacyjnego oraz dystrybucją wybranych produktów na rynku polskim. W związku z rozwojem naszego zakładu w Szczecinie obecnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko: Magazynier

Zakres obowiązków:

• Wydawanie i przyjmowanie towarów od Klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

• Podpisywanie dokumentów dostawy materiałowej,

• Wydawanie materiałów za stanu magazynowego na podstawie zleceń wewnętrznych,

• Obsługa wózka widłowego celem rozładunku/załadunku materiałów,

• Weryfikowanie ilościowe i wizualne dostarczanych towarów, wyjaśnienie wszelkich rozbieżności, informowanie o uszkodzeniach,

• Prowadzenie ewidencji magazynowej,

• Obsługa systemu magazynowego,

• Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym,

Od kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenia zasadniczego

• Wiedzy z zakresu gospodarki magazynowej

• Uprawnień na wózki widłowe

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• Pracę jednozmianową w godzinach 7-15,

• Stałe, atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie,

• Coroczną podwyżkę wynagrodzeń,

• Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, karta sportowa, prezenty świąteczne oraz świąteczne bony finansowe,

• Spotkania integracyjne dla wszystkich pracowników.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 909690485