2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Długołęka
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu

Lokalizacja

Długołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy do świata AkzoNobel, międzynarodowej korporacji wiodącej w produkcji i dostawie najwyższej jakości farb oraz powłok, które zdobyły zaufanie klientów na całym świecie. W naszej szerokiej gamie produktów znajdują się marki takie jak Dulux, Sikkens, International, Hammerite.

Jesteśmy nie tylko znani na rynku detalicznym, ale również w środowisku biznesowym B2B, gdzie dostarczamy profesjonalne rozwiązania renowacyjne, w tym wysokiej jakości lakiery samochodowe pod markami Sikkens, Lesonal oraz Dynacoat.

Obecnie do siedziby AkzoNobel w Długołęce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń sprzedaży przekazywanych przez Dział Obsługi Klienta.

  • Kompletowanie zleceń i przygotowanie towarów do wysyłki.

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z wysyłką towarów, w tym transportowej.

  • Planowanie i wykonywanie załadunku samochodów ciężarowych.

  • Przygotowywanie dokumentów dotyczących dostaw zewnętrznych i wewnętrznych do magazynu.

  • Odpowiedzialność za gospodarkę magazynową.

  • Udział w inwentaryzacji.

  • Obsługa programu SAP.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • Uprawnienia UDT - mile widziane.

  • Dokładność, terminowość, dobra organizacja pracy własnej.

  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

  • Chęć do nauki.

  • Umiejętność obsługi Ms Office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Pracę w godz. 8.00 - 16.00 (Pn.- Pt.).

  • Szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy.

  • Benefity: prywatna opieka medyczna Lux Med, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, świadczenia z Funduszu Socjalnego, atrakcyjny bonus w ramach programu poleceń pracowniczych.

Jeśli jesteś zainteresowana/-y ofertą prześlij swoje CV wraz z klauzulą:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowiaków 48  zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana."

Lokalizacja

Długołęka,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Długołęka
ID: 904970946