2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Antoninek-Zieliniec-Kobylepole
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Wynagrodzenie

4 350 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

OPIS

Jesteśmy firmą z branży militarnej i outdoorowej. Obecnie do naszego magazynu, który znajduje się na ul. Radziwoja 20, Poznań - Antoninek, poszukujemy pracownika magazynu.

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw

  • kompletowanie przesyłek

  • pakowanie i wysyłanie przesyłek

  • współpraca z kurierami

  • współpraca z działem BOK, Działem reklamacji i Logistyką

  • obsługa systemu IdoSell

  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji

  • reagowanie na braki i nieścisłości w towarze

Nasze wymagania

  • dokładność

  • punktualność

  • samodzielność

  • komunikatywność, uczciwość, sumienność

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność szybkiego uczenia się i dostosowywania się do zmian

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • motywacja i zaangażowanie w pracę

  • znajomość branży militarnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w stabilnej firmie

  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • stałe wynagrodzenie zasadnicze a także premie uzależnione od wyników pracy (po okresie próbnym)

  • atrakcyjne zniżki na znajdujący się w naszej ofercie asortyment (po okresie próbnym)

  • dostęp do karty Multisport i Pakietu medycznego PZU ( po okresie próbnym)

  • przejrzyste zasady i zakres obowiązków

  • Miejsce pracy w cichej okolicy, z dobrym dojazdem

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole
ID: 914454402