2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Ostrowik
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Ostrowik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Główne zadania:

  • Przyjmowanie (rozładunki) i wydawanie (załadunki) towarów z magazynu

  • Dbałość o porządek na terenie magazynu

  • Przygotowywanie wydań sprzętu wg otrzymanych specyfikacji – właściwe archiwizowanie dokumentacji

  • Kontrola ilościowa i jakościowa sprzętu przyjmowanego na stan magazynu

  • Wprowadzanie danych bieżących stanów magazynowych do systemu

  • Wyjazdy po towar na magazyny klienta

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Aktualne uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

  • Umiejętność obsługi komputera Outlook, Excel, Word,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie pracy ze sprzętem telekomunikacyjnym (GSM) będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziani studenci zaoczni

  • Gotowość do podróży służbowych (wyjazdy poza miasto świadczenia pracy) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·   Umowę o pracę lub B2B

·   Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie projektowo-wykonawczej

·   Pracę rozwijającą umiejętności techniczne i inżynieryjne w ramach realizowanych kontraktów dla dużych partnerów.

·   Niezbędne narzędzia pracy

Jeżeli jesteś zainteresowany aplikuj wypełniając formularz.

Lokalizacja

Ostrowik,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrowik
ID: 912915657