2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Katowice
  6. Prace magazynowe - Szopienice-Burowiec
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Katowice, Szopienice-Burowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma budowlana wykonująca instalacje elektryczne oraz sanitarne poszukuje pracownika na stanowisko:

Magazynier

Zakres obowiązków: wydawanie, przygotowywanie i przyjmowanie towaru na podstawie dokumentu, ładowanie i rozładowywanie samochodu, dostawy towaru poza siedzibą firmy, dbanie o czystość i porządek magazynu, rozładunek dostaw w siedzibie, układanie towaru na regałach, udział w inwentaryzacjach.

Wymagania: punktualność, sumienność, dokładność, uczciwość, umiejętność pracy w grupie, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, kultura osobista, prawo jazdy kat. B - warunek konieczny.

Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie w prowadzeniu busa 3,5 t, znajomość branży wod-kan, elektrycznej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia – zarobki zależne od zaangażowania i chęci do pracy,

  • stałe godziny pracy (system I zmianowy),

  • świadczenie urlopowe (tzw. „wczasy pod gruszą”,

  • pakiet medyczny,

  • Ubezpieczenie grupowe.

    Zważywszy na charakter pracy preferowani mężczyźni.

    Miejsce pracy: Katowice.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Szopienice-Burowiec
ID: 912210179