2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warka
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu

Wynagrodzenie

6 066 - 6 067 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

O&3 The Oil Family to polsko-angielska firma która może pochwalić się ponad 40-letnim doświadczeniem w dostarczaniu innowacyjnych, organicznych oraz naturalnych olejów i surowców kosmetycznych w sprzedaży hurtowej. W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności, poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Pracwonika magazynowego .

Opis stanowiska:

  • Przepakowywanie produktów zgodnie z wymaganiami.

  • Obsługa prasy tłoczącej oleje.

  • Obsługa filtra olejowego.

  • Praca na linii dozującej.

  • Zapewnienie należytego składowania towarów.

  • Uczestnictwo w inwentaryzacjach.

  • Przygotowanie zamówień do wysyłki.

  • Praca w godzinach 8-16 lub 9-17 z możliwością pracy w nadgodzinach.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat.

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Pracę w zgranym zespole.benefity

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

  • Możliwość premii rocznej.

  • Podwyżkę po okresie próbnym.

Mile widziane:

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe.

  • Znajomość obsługi programu SAP.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne

Wymagania :

  • Sumienna postawa w wykonywaniu obowiązków.

  • Podejmowanie odpowiedzialności za powierzone zadania.

  • Zachowanie punktualności.

  • Wyraźne zaangażowanie w rozwój osobisty i zawodowy

  • Pozytywne podejście i optymizm wobec wyzwań

  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem wskazany w ogloszeniu.

Lokalizacja

Warka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Warka
ID: 912179756