2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Zbąszynek
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Zbąszynek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska:

·         Obsługa magazynków odzieżowych

·         Uzupełnianie szafek odzieżowych

·         Przyjmowanie oraz wydawanie towarów

  • obsługa dedykowanych programów magazynowych

·         Uzupełnianie automatów vendingowych

  • odpowiedzialność za stany magazynowe

  • nadzór nad stanami magazynowymi

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy, powierzone mienie i bezpieczeństwo towaru

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B

  • umiejętność obsługi komputera

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • dobra organizacja pracy własnej

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • elastyczny system pracy

  • praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • miłą i przyjazną atmosferę

I N F O R M A C J A

MJM Feel Safe Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Bydgoszczy  informuje, iż dokumenty aplikacyjne od kandydatów na wolne stanowiska pracy przyjmuje wyłącznie w ramach ogłaszanych przez siebie naborów.

W związku z powyższym dokumenty aplikacyjne (życiorys, cv itp.) złożone lub przesłane poza procedurą ogłoszonych naborów pozostaną bez rozpatrzenia. Informujemy jednocześnie, że nie odsyłamy dokumentów, a wszelkie dokumenty aplikacyjne przesłane drogą elektroniczną lub tradycyjnie poza procedurą ogłoszonych naborów zostaną niezwłocznie zniszczone lub usunięte zgodnie z wewnętrznymi regulacjami.

Lokalizacja

Zbąszynek,

Lubuskie

Lubuskie, Zbąszynek
ID: 910609618