2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Piotrków Trybunalski
Dominika
Dodane 06 maja 2024

Pracownik Magazynu

Wynagrodzenie

4 242 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Vergionic od 2014 roku zajmuje się bezpośrednim importem i dystrybucją artykułów gospodarstwa domowego, oświetlenia LED, narzędzi oraz odświeżaczy powietrza. Współpracujemy z odbiorcami na terenie całej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko Pracownik Magazynu.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •    Obsługa procesów magazynowych

  •    Kompletacja i przygotowywanie towarów do wysyłki

  •    Przyjmowanie i rozładunek dostaw

  •    Rozmieszczanie towarów zgodnie z lokacjami

  •    Dbanie o porządek na stanowisku pracy

NASZE WYMAGANIA:

  •   Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (godziny pracy od 6 do 14 lub od 8 do 16)

  •   Zaangażowanie i chęci do pracy, punktualność

  •   Umiejętność pracy w zespole

  •   Uczciwość oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki

  •   Mile widziane doświadczenie na stanowisku Magazyniera

  •   Prawo jazdy kat B, uprawnienia na wózki widłowe, będą dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

  •    Wynagrodzenie  zł 4242 zł brutto, plus premia uznaniowa, plus premia za każdy rozładowany kontener (możliwość wypracowania premii do 1000zł netto)

  •   Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  •   Pracę w młodym, zgranym zespole, w ogrzewanym magazynie

  •   Możliwość korzystania z karty sportowej MultiSport dofinansowywanej przez Pracodawcę

  •   Ubezpieczenie grupowe finansowane przez Pracodawcę

  •   Roczne premie uznaniowe

  •   Paczki świąteczne dla dzieci

  •   Odzież pracownicza adekwatna do pory roku

    Prosimy o przesłanie CV przez formularz OLX. Skonstatujemy się z wybranymi kandydatami.

    W przypadku wysłania CV prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 893122263