2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Bydgoszcz
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • realizacja dostaw do klienta

  • odbiór zleconych zamówień

  • załadunek i rozładunek towarów

  • kompletowanie, przygotowywanie towarów do wysyłki

  • przyjmowanie dostaw do magazynu

  • prowadzenie ewidencji, rejestru towarów

  • stosowanie procedur magazynowych

  • dbanie o ład i porządek w magazynie

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

wymagania:

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia UDT do kierowania wózkiem widłowym

  • umiejętność obsługi komputera

  • doświadczenie jako magazynier

  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów ERP/WMS oraz praca ze skanerem

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stałe wynagrodzenia

  • system jednozmianowy (praca od poniedziałku do piątku)

  • możliwość rozwoju i awansu

  • przyjazną atmosferę

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

I N F O R M A C J A

MJM Feel Safe Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Bydgoszczy  informuje, iż dokumenty aplikacyjne od kandydatów na wolne stanowiska pracy przyjmuje wyłącznie w ramach ogłaszanych przez siebie naborów.

W związku z powyższym dokumenty aplikacyjne (życiorys, cv itp.) złożone lub przesłane poza procedurą ogłoszonych naborów pozostaną bez rozpatrzenia. Informujemy jednocześnie, że nie odsyłamy dokumentów, a wszelkie dokumenty aplikacyjne przesłane drogą elektroniczną lub tradycyjnie poza procedurą ogłoszonych naborów zostaną niezwłocznie zniszczone lub usunięte zgodnie z wewnętrznymi regulacjami.

W związku z art. 13 RODO informuję, iż:

1.    Administratorem Pani/Pana* danych osobowych jest MJM Feel Safe Sp. z o.o. Sp.k. w Bydgoszczy, ul. Łowicka 3a, 85-776 Bydgoszcz, nr KRS 0000471812, a współadministratorem jest MJM Property Management Sp. z o.o., 85-776 Bydgoszcz, nr KRS: 0000468619.

2.    W sprawach ochrony Pani/Pana* danych osobowych i realizacji swoich praw z Administratorem można się skontaktować pod następującym adresem poczty elektronicznej:  sekretariat(małpa)mjm.pl lub pisemnie na adres wskazany w pkt.1.

3.    Pani/Pana* dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji oraz jeśli została wyrażona na to zgoda także przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora – w celu :

a) podjęcia działań na Pani/Pana* żądanie przed zawarciem umowy o pracę – zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO

b) wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Administratorze wynikających z art. 221 § 1 Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974r., zgodnie art. art. 6 ust. 1 lit. c RODO,

c) Pani/Pana* dane osobowe inne niż wymienione w art. 221 § 1 Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974r. mogą być przetwarzane zgodnie art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO na podstawie udzielonej zgody.

4.    Pani/Pana* dane osobowe przechowywane będą przez okres tej rekrutacji, po jego zakończeniu wszelkie dokumenty aplikacyjne będą zniszczone w ciągu 7 dni, a w przypadku wyrażenia zgody na dalsze rekrutacje przez okres 1 roku.

5.    Administrator może udostępniać Pani/Pana dane osobowe wyłącznie podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,  jak również podmiotom współpracującym w procesie rekrutacji, podwykonawcom, czyli podmiotom, z których Administrator korzysta przy przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych, w tym w szczególności podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi informatyczne, serwisowe, kancelariom prawniczym, operatorom pocztowym i firmom kurierskim.

6.    Posiada Pani/Pan* prawo do żądania od Administratora:

a) dostępu do Pani/Pana* danych osobowych – w granicach art. 15 RODO,

b) sprostowania Pani/Pana* danych osobowych – w granicach art. 16 RODO,

c) usunięcia Pani/Pana* danych osobowych – w granicach art. 17 RODO,

d) ograniczenia przetwarzania Pani/Pana* danych osobowych – w granicach art. 18 RODO,

e) cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które zostało wykonane na podstawie zgody, przed jej cofnięciem, jeżeli Administrator na tej właśnie podstawie przetwarzał Pani/Pana* dane osobowe.

7.    Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku stwierdzenia naruszenia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

8.    Podanie przez Panią/Pana* danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

9.    Administrator nie ma zamiaru przekazywać Pani/Pana* danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

10. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym profilowane.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 897880480