2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Nowy Konik
Dodane Dzisiaj o 15:52

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Nowy Konik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy pracownika na stanowisko magazyniera na składzie budowlanym

Opis stanowiska:

- Przyjmowanie, rozładunek i kompletowanie towarów

- Organizacja i utrzymanie porządku na magazynie

- Obsługa wózków widłowych (mile widziane doświadczenie, ale nie jest konieczne)

- Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania magazynu

Wymagania:

- Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

- Umiejętność pracy w zespole

- Motywacja do pracy

- Chęć zdobywania nowych umiejętności

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na składzie budowlanym

- Przyjazne środowisko pracy

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

- Kartę Benefit

Jeśli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku magazyniera na naszym składzie budowlanym, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 60*******10.

Lokalizacja

Nowy Konik,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Konik
ID: 896176984