2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Krzyki
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Cordis Logistic Sp. z o. o. jest częścią Grupy Spółek SKB. Jesteśmy polską firmą zajmującą się krajowym i międzynarodowym transportem drogowym, usługami e-commerce, zintegrowaną logistyką magazynową oraz outsourcingiem pracowniczym.

Obecnie do jednego z naszych oddziałów, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

LOKALIZACJA : WROCŁAW FABRYCZNA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dokonywanie rozładunków i załadunków

  • kontrola obsługiwanego sprzętu

  • WYMAGANIA:

  • dostosowanie się do zasad i warunków panujących w pracy zaangażowanie

  • sumienność

  • odpowiedzialność

  • punktualność

  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe

    OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o wysokich standardach

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w miłym zespole

  • możliwości rozwoju

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie swojego aktualnego CV poprzez przyciski : „Dodaj załącznik” i „wyślij”. CV powinny zawierać klauzulę : “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 872367066