2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Stawiguda
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu

Lokalizacja

Stawiguda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osób na stanowisko: magazynier do pracy w Hurtowni Weterynaryjnej OWLIE S.A. w Stawigudzie. Idealny kandydat powinien charakteryzować się systematycznością, wysoką etyką pracy oraz dbałością o szczegóły.

Główne obowiązki:

·         obsługa zamówień od klientów

·         załadunek oraz rozładunek towarów

·         praca z dokumentami magazynowymi (WZ, PZ, faktura VAT)

·         dystrybucja produktów leczniczych oraz paszowych do klientów

Wymagania:

·         umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

·         zaangażowanie w pracę i chęć rozwoju, bardzo dobra organizacja pracy własnej

·         umiejętność obsługi komputera

·         odpowiedzialność za powierzone mienie

·         dokładność, systematyczność, punktualność i rzetelność

·         doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

·         dodatkowym atutem będą aktualne uprawnienia na wózek widłowy UDT

·         mile widziane prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         pełny wymiar godzin pracy

·         wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

·         przyjazną atmosferę w ciekawym, ambitnym i stale rozwijającym się zespole,

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez firmę OWLIE S. A.(zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."

Lokalizacja

Stawiguda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Stawiguda
ID: 832907547