2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pruszków
Milena
Dodane 13 maja 2024

Pracownik Magazynu

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jeżeli ważna jest dla Ciebie stabilizacja, którą daje umowa o pracę już od pierwszego dnia, dołącz do paczki Arvato i pracuj w bezpiecznym środowisku! Oferujemy rynkowe wynagrodzenie, a także możliwości rozwoju. Dzięki nam paczki trafiają do rąk odbiorców szybko i bezpiecznie, powodując zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapoznaj się bliżej z naszą ofertą i dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

·       Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków

·       Kompletowanie towaru i pakowanie paczek zgodnie z zamówieniem

·       Odpowiednie przygotowanie towaru do transportu

Nasze wymagania

·       Doświadczenie w pracach magazynowych

·       Dyspozycyjność do pracy zmianowej

·       Umiejętność posługiwania się skanerem magazynowym

To oferujemy

·       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia

·       Pakiet benefitów w tym prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe

·       Przyjazną atmosferę pracy

·       Kompleksowe wdrożenie do pracy

·       Pracę zmianową poniedziałek-piątek w godzinach: 6-14 oraz 14-21

·       Prezenty z okazji urodzin czy świąt oraz wiele innych

·       Możliwości realnego rozwoju w naszych strukturach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 838825022