2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Wudzyn
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Wudzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma RM International Group Sp. z o.o. w Wudzynie zatrudni:

Pracownika magazynu

Zakres obowiązków :

  • Kompletowanie zamówień

  • Zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek

  • Przyjmowanie dostaw

  • Załadunek i rozładunek towarów

  • Dbanie o porządek w magazynie

    Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Zdolności manualne

  • Dokładność, rzetelność

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę na cały etat

  • Zatrudnienie w zgranym zespole

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego

Jeśli jesteś osobą zmotywowaną, energiczną, dołącz do naszego zespołu!

Szukamy właśnie Ciebie, wyślij nam swoje CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi

kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia bardzo dziękujemy.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji oraz rekrutacji kolejnych.

Przesłanie zgłoszenia rekrutacyjnego jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym

Lokalizacja

Wudzyn,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Wudzyn
ID: 767468022