2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Bydgoszcz
Dodane 22 maja 2024

Pracownik magazynu

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Rurex Sp. z o.o.

Dystrybutor nowoczesnych systemów instalacyjnych wodno-kanalizacyjnych poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta

  • obsługa wózka widłowego

  • prawo jazdy kat. B

  • kompletowanie zamówień, kompletowanie towaru z magazynu, rozładunek dostaw

  • koordynowanie pracy na magazynie

  • logistyka i planowanie dostaw do klienta

  • dbanie o czystość i porządek na magazynie

Wymagania:

  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy

  • zaangażowanie i motywacja

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • umiejętności organizacyjne i logistyczne

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w hurtowni, magazynie

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę

  • dobre warunki zatrudnienia

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • praca w godzinach 8:00 - 16:00 poniedziałek - piątek

  • prywatny pakiet medyczny, karta MultiSport

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz.U. Nr 133/97, poz.883)

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 920022546