2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Bielsko-Biała
Dodane 27 maja 2024

Pracownik Magazynu

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU- sortowanie przesyłek

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice, woj. śląskie

Oferujemy:

  • współpracę od wtorku do soboty w godzinach 00:00-08:00,

  • stawkę podstawową wynoszącą 28 - 29 zł/h brutto,

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,

  • współpracę z firma będącą liderem na polskim rynku wśród firm kurierskich,

  • pełne szkolenie stanowiskowe.

Zadania:

  • rozładunek oraz załadunek paczek,

  • sortowanie oraz skanowanie przesyłek,

  • czynności porządkowe w magazynie.

Wymagania:

  • pełnoletność,

  • umiejętność obsługi wózka paletowego oraz skanera,

  • dyspozycyjność w podanych godzinach,

  • pełna sprawność fizyczna.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub pod numerem 57*******36.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Workhouse4you(c.23651)

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 918016264