2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Bielany
Dodane 23 maja 2024

Pracownik Magazynu

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W ciągu ostatnich 15 lat zbudowaliśmy grupę spółek oferujących komplementarny katalog usług z obszaru gospodarki obiegu zamkniętego i zrównoważonego rozwoju. Specjalizujemy się w recyclingu, wsparciu profesjonalnych procesów przywracania użyteczności produktów oraz obsługi posprzedażnej dla wielu branż - elektronicznej, IT, tekstylnej. Obsługujemy procesy re-commerce oraz prowadzimy projekty doradcze budując strategie ESG.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Warszawa/Bielany - Punkt Elektryczne Śmieci

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, masz umiejętności logicznego myślenia i organizacji miejsca pracy dołącz do naszego zespołu jako Pracownik Magazynu!

Twoje zadania:

  • kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym

  • układanie i przewożenie towarów na terenie magazynu

  • załadunek i rozładunek towaru

  • obsługa systemu informatycznego

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność

  • dbałość o szczegóły, wysoki poziom dokładności oraz umiejętność dobrej organizacji własnej pracy

  • zaangażowanie, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków, a także dbałość o detale

  • umiejętność obsługi komputera

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózek widłowy

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest konieczne – chęć nauki i zaangażowanie są równie istotne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych w nowoczesnym środowisku

  • pracę w dynamicznej i szybko rozwijającej się organizacji

  • przyjazne środowisko pracy, gdzie doceniana jest Twoja praca oraz inicjatywa

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 917167129