2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Ozorków
Dodane 15 maja 2024

Pracownik magazynu 1 zmiana 8-16

Lokalizacja

Ozorków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

·         Kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki według zamówień klienta

·         Sprawdzanie zgodności podanych pozycji i ilości z zamówieniem

·         Weryfikacja stanu magazynowego

·         Rozładunki oraz załadunki towarów

Nasze wymagania

·         Uprawnienia na wózki widłowe

·         Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

·         Doświadczenie

·         Znajomość komputera

To oferujemy

·  Stabilne zatrudnienie

·  Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie oraz dodatki

· ZFŚS (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki dla dzieci), karta multisport

Lokalizacja

Ozorków,

Łódzkie

Łódzkie, Ozorków
ID: 918421990