2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Fabryczna
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy ze statusem studenta

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma: GoUpGo Sp. z.o.o.

Lokalizacja: Ul. Sokalska 2, 54-614 Wrocław

Wynagrodzenie: 28,10 zł/H

GoUpGo poszukuje energicznych i zorganizowanych osób na stanowisko pracownika magazynowego ze statusem studenta.

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

- Pakiet niezbędnych szkoleń,

- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu.

- Pracę w stałych godzinach 7.00-15.00.

Główne zadania:

1.      Prowadzenie dokumentacji magazynowej, przygotowanie protokołów wysyłek i zwrotów.

2.      Kontrola ilościowa towaru, dbanie o kompletność przesyłek.

3.      Zapewnienie bezpiecznego i odpowiedniego pakowania produktów, przygotowanie palet do wysyłki.

4.      Planowanie i koordynowanie logistyki wysyłek, bezpośrednia współpraca z firmami kurierskimi i klientami.

5.      Doraźne prace montażowe przy produkcji kabla, polegające m.in. na testowaniu płytek elektronicznych, przeprowadzaniu testów funkcjonalnych płytek PCB, cynowaniu oraz lutowaniu przewodów do płytek PCB.

6.    Utrzymywanie stanowiska w należytej czystości po skończeniu pracy.

Wymagania:

1.      Status studenta,

2.      Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,

3.      Dokładność, zaangażowanie i odpowiedzialność,

4.      Gotowość do pracy fizycznej,

5.      Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Termin nadsyłania aplikacji: 30.04.2024

Dołącz do nas i rozpocznij swoją karierę w GoUpGo, gdzie technologia spotyka się z innowacją!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 909374533