2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podlaskie
  5. Prace magazynowe - Białystok
  6. Prace magazynowe - Nowe Miasto
Kamila Pawlęta
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy | Zarobki do 15 euro | Praca za granicą

Lokalizacja

Białystok, Nowe Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Rozpocznij pracę jako pracownik magazynowy Niemczech w Kaiserslautern.

Na start otrzymasz bezpośrednio zatrudnienie przez Amazon. Zarobki do 15 euro i dodatek za pracę w godzinach nocnych. Oprócz tego możesz liczyć na dodatkowy bonus rekrutacyjny (możliwość zyskania przez pierwsze 5 miesięcy do 2500 EUR).

Uwaga! Nie wymagamy CV lub doświadczenia zawodowego

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Kaiserslautern

oferujemy

  • do 15 EUR/godzinę brutto
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • dodatkowy bonus rekrutacyjny (możliwość zyskania przez pierwsze 5 miesięcy do 2500 EUR)
  • pracę na cały etat w systemie zmianowym w różnej konfiguracji dni tygodnia (pon-sb; pon-pt; nd-śr)
  • umowę o pracę bezpośrednio z Amazon (odprowadzane składki + płatne urlopy)
  • pakiet benefitów, a w nim: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie oraz rabaty 10% do wykorzystania w serwisie Amazon!
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym na wybranych trasach lub dofinansowanie do dojazdu do pracy transportem miejskim zorganizowanym

zadania

  • rozkładanie towarów na półki magazynu
  • załadunek i rozładunek przesyłek
  • kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • obsługa skanera ręcznego

oczekujemy

  • gotowości do wyjazdu za granicę
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • motywacji do podjęcia zatrudnienia

Zaaplikuj lub zadzwoń na nr 66*******46. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Nowe Miasto
ID: 912973677