2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łowicz
Dodane 07 maja 2024

Pracownik magazynowy z uprawnieniami na prowadzenie wózków jezdniowych

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka Bracia Urbanek jest firmą rodzinną działającą na rynku od ponad 30 lat. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz naciskowi na jakość i tradycję, jesteśmy liderem w branży przetwórstwa owocowo-warzywnego. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko: Pracownik magazynowy z uprawnieniami na prowadzenie wózków jezdniowych

Zakres obowiązków

  • załadowywanie i rozładowywanie dostaw,

  • obsługa wózka widłowego,

  • przestrzeganie zasad BHP obowiązujących w zakładzie,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,

 Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki jezdniowe z egzaminem UDT,

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • dobra organizacja pracy i samodzielność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • oczekujemy zaangażowania, punktualności,

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • wsparcie przyjaznego i życzliwego zespołu

  • niezbędne narzędzia pracy

  • kartę Multisport.

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 805510522