2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Targówek
No Limit Spółka
Dodane 13 maja 2024

Pracownik magazynowy (wózkowy) - praca od zaraz na stałe!

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W No Limit od 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowej osoby na stanowisko:

Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT- praca od zaraz na stałe!

Lokalizacja: Warszawa Targówek ul. Księżnej Anny 3

Wymagania:

  • Gotowość do długoterminowej współpracy,

  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

  • Gotowość do pracy według ustalonego grafiku między godz. 7-18 (max 2 weekendy w miesiącu pracujące - jeden dzień po 8h, przeważnie niedziela),

  • Aktualne uprawnienia UDT.

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie zamówień,

  • Praca z obsługą wózka widłowego,

  • Właściwe rozmieszczenie przyjmowanych towarów w magazynie,

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru,

  • Sortowanie i pakowanie towaru.

Oferujemy:

  • Szkolenia dla osób bez doświadczenia,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę (jesteśmy elastyczni),

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + premia,

  • Dofinansowanie do posiłków,

  • Bezpłatne zajęcia językowe po okresie próbnym,

  • Dofinansowanie do Karty Multisport, opieki medycznej, ubezpieczenia na życie,

  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,,

  • Udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowych

  • W przypadku cudzoziemców oferujemy wsparcie w uzyskaniu karty pobytu czasowego.

Dołącz do Nas już dziś!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 891620363