2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Wysogotowo
Dodane 14 maja 2024

Pracownik magazynowy /studenci /seniorzy/ praca jednozmianowa

Wynagrodzenie

3 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wysogotowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Obecnie poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: pracownik magazynowy

Praca zarówno dla studentów (mile widziani studenci zaoczni) jak i seniorów

Miejsce pracy: Wysogotowo k/Poznania

Zakres zadań:

·         Realizacja zleceń zgodnie z zamówieniem (kompletacja towaru)

·         Właściwe zabezpieczenie i przygotowanie towaru do wysyłki

·         Dbanie o porządek w miejscu pracy z zachowaniem standardów firmy

·         Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Oczekiwania :

·         Znajomość obsługi komputera (podstawowa)

·         Dokładność i obowiązkowość

·         Umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie

·         Wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami i doświadczeniem

·         Praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku

Lokalizacja

Wysogotowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wysogotowo
ID: 918370506