2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Adamów
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy - praca od zaraz!!! 5,1-6,5 tyś. zł brutto

Wynagrodzenie

5 100 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Adamów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma DAMBAT, polski producent pomp wodnych i akcesoriów, mieszcząca się w centrum logistycznym A2 Warsaw Park, w okolicach Grodziska Mazowieckeigo, 30 km od Warszawy, zatrudni osoby na stanowisko MAGAZYNIERA.

Kogo szukamy ?

  • Osób zaangażowanych.

  • Osób nastawionych na uczciwą współpracę.

  • Osób sumiennych, wykonujących powierzone zadania

  • Osób sprawnych fizycznie, chętnych do pracy.

Twój zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek towarów

  • transport towarów w magazynie

  • przygotowywanie zleceń do wysyłki przy użyciu skanera

  • dbałość o parametry jakościowe

  • podstawowy montaż urządzeń do wysyłki

  • porządkowe prace na magazynie

  • inne prace magazynowe

Praca wymaga :

  • przede wszystkim zaangażowania;

  • chęci podjęcia stałej współpracy;

  • sprawności fizycznej;

  • umiejętności wykonywania pracy zgodnie z instrukcjami;

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku na 1 zmianę (8-16);

  • umiejętności obsługi skanera

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę,

  • wynagrodzenie- 3800zł netto (na rękę) + 10% po przepracowanym pełnym miesiącu na umowę o pracę plus do 800 zł premii

  • pracę jednozmianową (8-16)

  • wolne weekendy

  • nowy, czysty i ogrzewany magazyn

  • bardzo dobry dojazd - magazyn znajduje się przy samym zjeździe z Węzła Grodzisk Mazowiecki, bezpośredni parking

Ogłoszenie skierowane głównie do mężczyzn ze względu na fizyczny charakter pracy.

Wymagany samodzielny dojazd, ze względu na brak połączenia komunikacyjnego.

PRACA OD ZARAZ !

Gorąco zachęcamy do aplikacji do naszej firmy!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Lokalizacja

Adamów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Adamów
ID: 841882738