2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Widzew
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik Magazynowy - praca od zaraz!

Wynagrodzenie

5 000 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy: Łódź, Al. Ofiar Terroryzmu 11 września

Zakres obowiązków:

  • Rozmieszczanie i transportowanie towarów w magazynie,

  • Przyjmowanie dostaw,

  • Pakowanie produktów,

  • Utrzymanie porządku w swoim miejscu pracy.

Wymagania:

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • Chęci do pracy i zaangażowanie,

  • Brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej,

  • Gotowość do podjęcia pracy na dwie zmiany oraz w weekendy.

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia ciekawej pracy w magazynie jednego z największych dystrybutorów sprzętu sportowego na świecie,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe na poziomie 30zł brutto + system premiowy.

  • Możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu (boiska, siłownia, piłkarzyki),

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe PZU.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 913735548