2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Psie Pole
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy- praca dla kobiet i mężczyzn

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Nasze wymagania

  • chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • pozytywne nastawienie do powierzonych zadań

  • doświadczenie w pracy w systemie zmianowym (również w porze nocnej)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie, zabezpieczenie i metkowanie produktów (ubrania, artykuły gospodarstwa domowego)

  • przygotowanie towarów do wysyłki do właściwych sklepów

  • dbałość o miejsce pracy i powierzony sprzęt​

  • sortowanie wieszaków

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (możliwość zatrudnienia bezpośrednio pod strukturami firmy po około 3 miesiącach)

  • stałe wynagrodzenie miesięczne: od 5450,00​ zł brutto plus dodatek za pracę w godzinach nocnych

  • zatrudnienie od luty 2024

  • pracę w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-6:00

  • wolne weekendy

  • fantastyczną atmosferę i kulturę pracy

  • komfortowe warunki pracy

  • dofinansowanie posiłków

  • dojazd autobusem linii: N, 131, 150, 252 (nocny)

  • darmowe miejsca parkingowe na terenie zakładu

  • opiekę koordynatora Asistwork na miejscu

  • w porze nocnej dostęp do bezpłatnej kawy i herbaty

  • świeże owoce trzy razy w tygodniu

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 909240792