2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Zielona Góra
Dodane 13 czerwca 2024

Pracownik Magazynowy - Picker (Nowy Kisielin)

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

W 1890 roku, w malowniczym Bremie, Niemcy, August Kuehne i Friedrich Nagel postanowili zmienić oblicze logistyki, zakładając firmę spedycyjną. Od tamtej chwili zaszliśmy daleko! Przez ostatnie 130 lat przekształciliśmy się z lokalnej firmy spedycyjnej w globalnego giganta logistycznego, oferującego najbardziej wyspecjalizowane rozwiązania dla różnorodnych gałęzi przemysłu.

Dziś, Kuehne+Nagel to nie tylko firma, to społeczność ponad 80 tysięcy pracowników, gotowych sprostać potrzebom klientów na całym globie. Nasza historia w Polsce rozpoczęła się w 1992 roku w Gądkach pod Poznaniem. Od tego czasu rozwijamy się nieustannie, posiadając obecnie 26 lokalizacji i zatrudniając ponad 2300 pracowników.

Współpracujemy z największymi międzynarodowymi firmami, w tym z branż spożywczej, motoryzacyjnej i farmaceutycznej. Nasza ciągła ekspansja i zaangażowanie w rozwój oferty to dowód naszej determinacji w dostarczaniu najlepszych usług logistycznych na rynku.

Jeśli chcesz być częścią tej ekscytującej podróży logistycznej, dołącz do naszego zespołu! Z nami masz szansę nie tylko na rozwój zawodowy, ale także na przyczynienie się do zmiany świata logistyki. Czekamy na Ciebie, byśmy mogli razem pisać kolejne rozdziały historii naszej firmy!

Myślisz o zmianie, ale wciąż wahasz się, czy warto?

Szukasz przyjaznej atmosfery w pracy?

Dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, rozładunek i składowanie towarów.

  • Kompletowanie zamówień zgodnie z wytycznymi.

  • Przygotowywanie towarów do wysyłki, w tym pakowanie i etykietowanie.

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynności procesów magazynowych.

  • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową.

  • Praca przy użyciu skanera.

  • Zachowanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • Umiejętności pracy w zespole.

  • Dokładności oraz dbałości o szczegóły.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym

  • terminowe wypłaty

  • bony świąteczne

  • wynagradzamy za polecenia pracowników

  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej i karty Multisport

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

  • paczki z produktami spożywczymi oraz chemią gospodarczą

  • wyprawki pierwszoklasisty

  • dodatek do wypoczynku tzw. „wczasy pod gruszą”

  • profesjonalne wdrożenie do pracy

  • możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach organizacji

  • miła atmosfera i otwartość w relacjach

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ

  • pracujemy na II zmiany ( 6-14, 14-22)

  • u nas nie ma nocek

  • pracujemy dla prestiżowego klienta

  • oferujemy atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego

  • dbamy o dobrą atmosferę, tutaj wszyscy jesteśmy ze sobą po imieniu

  • wspólnie bierzemy udział w akcjach charytatywnych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 681441432