2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Praga-Północ
Dodane 13 czerwca 2024

Pracownik magazynowy - Operator wózków widłowych

Wynagrodzenie

6 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek produktów.

  • Bezpieczna i sprawna praca wózkiem widłowym.

  • Składowanie towaru w magazynie (prawidłowe rozmieszczenie produktów w magazynie zgodnie z wyznaczoną lokalizacją dla produktu).

  • Kontrola zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym.

  • Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

  • Kompletowanie zamówień, przygotowanie towaru do transportu.

  • Konserwacja wyposażenia magazynu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w magazynie.

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego z praktycznymi umiejętnościami pracy z wózkiem widłowym.

  • Wykształcenie min. zawodowe.

  • Zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków.

  • Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy.

  • Punktualność, dokładność, dyspozycyjność.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie netto 4500 - 5500zł / m-c (podstawa + premia prowizyjna).

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji i zdobycia interesujących doświadczeń zawodowych.

  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

  • Wszystkie weekendy wolne.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 897521119