2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Magnice
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy – operator wózka widłowego

Lokalizacja

Magnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Międzynarodowa firma Static Control Components Europe Ltd. poszukuje pracowników magazynowych do nowo otwartej filii mieszczącej się w Magnicach koło Wrocławia.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i sprawdzanie dostaw,

  • załadunki, rozładunki,

  • segregowanie i rozmieszczanie towarów w magazynie,

  • kompletowanie zamówień oraz ich wydawanie/wysyłka z magazynu,

  • naprawianie i przepakowywanie produktów,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie,

  • doświadczenie w pracy ze skanerem,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji

  • jednozmianowa praca od poniedziałku do piątku

  • spotkania integracyjne

  • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu

  • praca od zaraz

Lokalizacja

Magnice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Magnice
ID: 888617988