2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Przecław
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy - nocki

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przecław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta,  poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Pracownik magazynu

Zakres obowiązków:

  • przyjęcie towaru

  • wykładanie towaru

  • odpowiednie wykorzystanie przestrzeni magazynowej

  • rozmieszczanie towaru na magazynie

Wymagania:

  • uczciwość

  • dyspozycyjność

  • odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • praca w miłym zespole

  • posiłek, kawa, herbata

  • praca w godzinach nocnych

Osoby zainteresowane zapraszam do przesyłania aplikacji

W razie pytań zapraszam do kontaktu  531 641 084

Lokalizacja

Przecław,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Przecław
ID: 892620049