2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Wejherowo
Metalzbyt S.A.
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik Magazynowy - Magazynier Wejherowo. Metalzbyt S.A.

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Pracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nasza historia sięga 1946 roku, a dziś jesteśmy klasyfikowani jako jedna z największych firm województwa pomorskiego. Główną działalnością firmy jest handel hurtowy oraz detaliczny wyrobami hutniczymi, metalowymi, materiałami budowlanymi, wykończeniowymi oraz wszystkim dla majsterkowicza.

Firma była wielokrotnie nominowana do nagrody "Gazele Biznesu" oraz otrzymała certyfikat "Złoty Płatnik".

Sprzedaż prowadzimy w 5 oddziałach, a nasz zespół to 180 osób.

Aktualną rekrutację prowadzimy do oddziału w Wejherowie ul. Przemysłowa 15C

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjmowanie towarów- sprawdzanie pod kątem ilości i jakości,

  • Rozładunek dostaw,

  • Realizacja zamówień- w tym przygotowanie i wydawanie towarów Klientom,

  • Rozkładanie towarów w magazynie oraz zabezpieczenie przed zniszczeniem i ubytkiem.

UMIEJĘTNOŚCI, KTÓRYCH SZUKAMY:

  • Uczciwość i dokładność,

  • Zaangażowanie w pracę,

  • Uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych,

  • Prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie z wieloletnią tradycją,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus dodatki za zaangażowanie,

  • Możliwości rozwoju zawodowego,

  • Świadczenia pozapłacowe (m.in. karta multisport, prywatna opieka medyczna),

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 910501094