2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Otwock
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Magazynowy / Magazynier / Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta, producenta i dystrybutora produktów z kategorii zdrowie i uroda, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Józefów

Zakres obowiązków:

  • Odbieranie dostaw, weryfikacja zadeklarowanego stanu ilościowego/jakościowego, przekazanie dokumentów potwierdzających przyjęcie dostawy surowców celem wprowadzenia do systemu

  • Rozmieszczenie towaru w odpowiednie miejsca składowania

  • Zbieranie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją (zamówienie)

  • Organizacja zwrotów poprodukcyjnych – przyjęcie oraz ich właściwa segregacja

  • Wydawanie i załadunek towarów reklamowanych i przeznaczonych do utylizacji

  • Uczestnictwo w inwentaryzacjach magazynowych

  • Obsługa wózka widłowego (ok. 10% łącznego czasu pracy, reszta prace magazynowe, ze skanerem)

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny

  • Umiejętność pracy z dokumentacją magazynową

  • Umiejętność pracy ze skanerem

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych/podnośnikowych UDT (III WJO)

  • Dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej: 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Ustalone wynagrodzenie zasadnicze w oparciu o stawkę godzinową + premia miesięczna

  • Dofinansowanie benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, pakiet medyczny, nauka języków obcych)

Ważne! W związku, że od 25 maja 2018 r. weszły w życie przepisy tzw. RODO, czyli Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, konieczna jest aktualizacja zgód na przetwarzanie danych. Nowa zgoda powinna brzmieć:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z klauzulą za pośrednictwem serwisu.

Nr Cert. AP nr 6231

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 914235532