2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Gliwice
  6. Prace magazynowe - Łabędy
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy - Gliwice (Łabędy)

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Łabędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja zatrudnienia Trenkwalder&Partner (nr cert. 388) dla swojego Klienta poszukuje pracowników na stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Gliwice (Łabędy)

Zakres obowiązków:

  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki

  • kontrola towaru pod względem ilości i jakości

  • wkładanie instrukcji do pudełek, naklejanie etykiet

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie II - zmianowym

  • dyspozycyjność od poniedziałku di piątku

  • chęci i zaangażowania do pracy

  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

Naszym pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

  • wynagrodzenie zasadnicze - 4300 zł brutto,

  • premie kwartalne,

  • kartę do automatu z napojami (doładowywana co miesiąc za 100 zł),

  • możliwość skorzystania z wielu benefitów na preferencyjnych warunkach (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna).