2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Chartowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy

Wynagrodzenie

4 500 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

Twoje zadania:

  • Pakowanie i kompletacja towarów zgodnie z zamówieniem
  • Przestrzeganie zasad BHP oraz wykonywanie poleceń przełożonego
  • Obsługa skanera
  • Załadunek i rozładunek artykułów spożywczych m.in. owoców, warzyw

Nasze oczekiwania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym ( 6-14, 14-22, 22-6)
  • Wymagamy książeczki sanepidowskiej – zwracamy koszt za aktualizację badań
  • Motywacja i chęć do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zasadnicze 4500 zł brutt/ m-c
  • Premia uznaniowa 450 brutto/ m-c
  • Dodatek do godzin nocnych około 10 zł brutto/h
  • Podwójna stawka za pracę w niedziele przy II i III zmianie
  • Praca wg grafiku w wyznaczone dni niedziela- piątek
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Kompleksowe przeszkolenie i wdrożenie do pracy
  • Darmowa kawa i herbata
  • Ubezpieczenie grupowe PZU bądź LUXMED

Wyślij nam swoje CV lub zadzwoń na numer 887 773 855

Proszę o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 911274483